کاشی و سرامیک طرح چوبی که صاحب خانه خود را پولدار کرد

کاشی و سرامیک زیبا در آشپزخانه سفید با نور طبیعی خورشید

مطمئناً نام کاشی و سرامیک طرح چوب را شنیده اید، اما آیا می توانید یکی را تعریف یا شناسایی کنید؟ ممکن است برخی از شما سرامیک را از کلاس هنر دبیرستان به یاد بیاورید، اما برای بقیه ما، در اینجا یک دوره آموزشی بسیار مورد نیاز وجود دارد.

برای یافتن الهام‌بخش با ما همراه باشید تا به اصول اولیه، از جمله انواع مختلف گزینه‌های کاشی و سرامیک برای صاحبان خانه، و برخی از بهترین و مؤثرترین مکان‌ها برای استفاده از کاشی و سرامیک در خانه یا آپارتمان‌تان، الهام بگیرید.

اگر به فکر بازسازی کف‌های خود با کاشی یا ترکیب سرامیک در طرح کاشی پشتی بوده‌اید، امروز با کارشناسان معتمد کاشی ما در مورد شروع کار صحبت کنید.

کاشی و سرامیک از چه ساخته شده است؟

بیایید از همان ابتدا شروع کنیم: کاشی و سرامیک چیست و این نوع کفپوش از چه چیزی ساخته شده است؟

در دنیای باستان، سرامیک به سادگی موادی بود که از خاک رس ساخته می شد، مانند سفال.

یک مثال سنتی می‌تواند سفال‌های سفالی باشد، که حاصل پخت یا «پختن» خاک رس در کوره در دمای پایین است 1400 درجه فارنهایت خنک، در مقایسه با بیش از 2300 درجه برای کاشی چینی!

در دنیای مدرن، پیشرفت های تکنولوژیکی تعریف این واژه را گسترش داده است. امروزه از موادی به نام “سرامیک های پیشرفته” برای ساخت همه چیز از ایمپلنت های پزشکی گرفته تا آهنرباهای یخچال استفاده می شود!

خود کاشی ها معمولاً از مخلوط آب، ماسه و خاک رس ساخته می شوند. با این حال، فضاهای بین کاشی‌ها که به «گروت» معروف هستند، با مخلوط جداگانه‌ای از آب، ماسه و مواد «سیمان» پر می‌شوند. در برخی از تاسیسات، دوغاب کاشی به جای سیمان از اپوکسی ساخته می شود.

کاشی و سرامیک بسیار متنوع است با گزینه های بی شماری از ظاهر سنگ طبیعی گرفته تا رنگ های یکدست در اندازه های مختلف.

همانطور که ممکن است در حین جستجوی کاشی و سرامیک متوجه شده باشید، طرح های جالب بسیاری وجود دارد که با کاشی و سرامیک ایجاد شده اند.

در اینجا به چند روند در کاشی و سرامیک می پردازیم.

سنگ طبیعی در حال حاضر در طراحی آشپزخانه و حمام مرسوم است.

سنگ زیباست اما می تواند قیمتی را تحمل کند که برای همه مناسب نیست.

سرامیک در ظاهر سنگ طبیعی تمام زیبایی طراحی سنگ را بدون برچسب قیمت بالا فراهم می کند.

با گزینه های پیشرفته برای چاپ روی سرامیک، الگوهای سنگ طبیعی می توانند بسیار واقع گرایانه باشند.

در حالی که شش ضلعی ها و سایر اشکال کاشی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، اکثر کاشی ها به صورت مستطیل یا مربع خطی هستند.

برای دستیابی به حالت اول، تولیدکنندگان از ماشین‌هایی استفاده می‌کنند که لبه‌های دقیق و یکنواختی ایجاد می‌کنند و در نتیجه محصولی به نام کاشی اصلاح شده تولید می‌کنند.

در روندهای فعلی طراحی داخلی، دیدن کاشی های بزرگ بیشتر از کاشی های کوچک معمول است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.