چوب دارچین از ابتلا به آلزایمر و زوال مغز جلوگیری می کند

ممکن است درد قاعدگی و دیسمنوره را تسکین دهد همانطور که قبلا ذکر شد، دارچین به کاهش درد قاعدگی و عوارض جانبی مرتبط با دیسمنوره مانند حالت تهوع و استفراغ کمک می کند، طبق یک مطالعه بالینی که در مجله پزشکی هلال احمر ایران در سال 2015 منتشر شد.

ممکن است سطح قند را کاهش دهد تحقیقات نشان می دهد که مصرف دارچین سیلان سطح قند خون را در افرادی که دیابت را به خوبی کنترل می کنند کاهش نمی دهد، اما برخی شواهد نشان داده اند که می تواند به افرادی که این بیماری را کنترل نمی کنند کمک کند، اما این شواهد ضعیف و تایید نشده است.

ممکن است آنزیم های آنتی اکسیدانی را تقویت کند چوب دارچین با توانایی آن در تقویت آنزیم های آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون اس ترانسفراز، که به حذف سموم از بدن کمک می کند، مشخص می شود و دارچین از پراکسیداسیون لیپیدها جلوگیری می کند.

دارچین

ممکن است خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهد بر اساس یک مطالعه منتشر شده در سایت، دارچین ممکن است خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهد، زیرا تجمع ذرات غیرطبیعی پروتئین تاو مرتبط با بیماری آلزایمر را کاهش می دهد، علاوه بر ترکیبات داخلی دارچین که ممکن است برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر مفید باشد.

مجله تحقیقات فارماکولوژیک. 2018.
درجه ایمنی دارچین چینی خوردن دارچین چینی در مقادیر متوسط ​​در غذا اغلب برای مدت کوتاهی بی خطر تلقی می شود و می توان آن را در دوزهای دارویی برای مدت کوتاهی تا 3 ماه مصرف کرد، اما به احتمال زیاد مصرف آن در مدت زمان کوتاهی بی خطر است.

دوزهای بالا و خوردن ترکیب کومارین موجود در دارچین در دوزهای بالا می تواند منجر به عفونت با برخی از مشکلات سلامتی در برخی از افراد، به ویژه کسانی که از آلرژی رنج می برند، شود، اما مصرف متعادل آن ها مقادیری از کومارین را که باعث ایجاد مشکلات جدی در بدن می شود، تامین نمی کند. اثرات جانبی.

در اینجا به احتیاطات استفاده از دارچین چینی برای برخی موارد و گروه های سنی اشاره می شود: کودکان: مصرف دارچین در مقادیر متوسط ​​برای مدت کوتاه تا 3 ماه، به میزان یک گرم دارچین در روز، احتمالاً برای نوجوانان 13 تا 18 سال بی خطر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.