قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی ارتا

قیمت ورق ام دی اف سفید صابونی ارتا در بازار با توجه به کیفیت و نوع محصولاتی که دارد نسبتا گران تر از سایر محصولات مشابه داخلی می باشد. کارخانه ام دی اف آرتا انواع ورق ام دی اف سفید سینکرو، صابونی مات، برفی و براق تولید و به بازار عرضه می کنند.

ام دی اف سفید صابونی

انواع ام دی اف سفید آرتا

شرکت ام دی اف آرتا که در استان اردبیل واقع شده است یکی از قدیمی ترین تولیدکننده های ورق ام دی اف و نئوپان در سطح کشور می باشد. این شرکت انواع ورق ام دی اف ایرانی را به صورت خام و روکش شده تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

از قرار معلوم کارخانه ام دی اف آرتا انواع ورق ام دی اف سفید خود را با روکش ها و کروم های مختلف تولید می نماید که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاص خود می باشند. در زیر اشاره ای کوتاه به هر یک از آن ها خواهیم کرد.

  • ام دی اف سفید برفی آرتا
  • ام دی اف سفید صابونی مات آرتا
  • ام دی اف سفید براق آرتا
  • ام دی اف سفید سینکرو آرتا

هر یک از موراد فوق دارای روکش هایی با خصوصیات متفاوت هستند به عنوان مثال ام دی اف براق آرتا دارای خاصیت آینه ای می باشد و تصاویر و نور را به خوبی منعکس می کند و سطح آن بسیار صاف می باشد. اما در مقابل ام دی اف سفید صابونی مات آرتا علی رغم داشتن سطح صاف خاصیت منعکس کردن نور و تصاویر را ندارد.

ام دی اف های گلاس سفید برفی نیز دارای روکش پوست تخم مرغی مانند دارد و خالت زبری روی روکش آن وجود دارد. ام دی اف سینکرو آرتا نیز نسبت به سایر ام دی اف ها دارای برجستگی های چوب مانند می باشد که طرح و ویژگی خاصی به ورق ام دی اف و فضاهایی که از آن استفاده می کنند می بخشد.

قیمت ام دی اف سفید

قیمت روز ورق ام دی اف آرتا

کارخانه ام دی اف آرتا همواره تلاش کرده محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار دهد. این امر با ایجاد نمایندگی ام دی اف آرتا در تبریز ، تهران، مشهد و سایر شهر های ایران میسر گشته است.

قیمت روز ورق ام دی اف سفید صابونی در شهر های مختلف بر اساس کرایه حمل ورق ها تا مقصد ممکن است متفاوت باشد. این در حالیست که شرکت ام دی اف آرتا با قیمت ثابت و یکسانی ورق های ام دی اف آشپزخانه را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اگر شما عزیزان قصد خرید ام دی اف سفید آرتا را دارید می توانید از طریق کارشناسان فروش مجموعه و یا از طریق نمایندگی های فروش شرکت آرتا اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.