قیمت ورق ام دی اف برجسته | توزیع کننده انواع ورق ام دی اف با قیمت مناسب

امروزه از ام دی اف استفاده های فراوانی می شود و به عنوان یکی از بهترین جایگزین های چوب کاربردهای زیادی دارد و در انواع مختلفی با روکش های گوناگونی در بازار یافت می گردد. ورق ام دی اف باطرح برجسته یکی از اشکال این چوب است که دارای استفاده فراوانی در طراحی دکوراسیون خانه دارد. قیمت ورق ام دی اف برجسته با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد، همچنین می توان آن را به صورت اینترنتی از توزیع کننده انواع ورق ام دی اف با قیمت مناسب خریداری کرد. با مراجعه به سایت های اینترنتی از قیمت ام دی اف خام و انواع دیگر این محصول اطلاع لازم را به دست آورید.

قیمت ورق ام دی اف برجسته | توزیع کننده انواع ورق ام دی اف با قیمت مناسب

قیمت ورق ام دی اف برجسته در بازار

قیمت ورق ام دی اف برجسته در بازارام دی اف نوعی چوب فشرده با چگالی متوسط می باشد و حالتی از تخته فیبر است که با استفاده از رنگ های مختلف و شیوه های مدرن روکش می گردد.
بیشترین استفاده از ورق های ام دی اف روکش دار استفاده از آن در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد  که
می توان به مواردی همچون اپن آشپزخانه، کابینت، کمد دیواری، کناف و … اشاره کرد.

قبل از این که ورق های ام دی اف را روکش دهی کنند، ورق آن به صورت ام دی اف خام است همچنین ام دی اف دارای انواع گوناگونی می باشد که به قرار زیر هستند:

 • ام دی اف برجسته
 • ام دی اف ضخیم
 • ام دی اف نازک
 • ام دی اف چوبی
 • ام دی اف مقاوم در برابر رطوبت
 • ام دی اف مقاوم در برابر حشره
 • ام دی اف فیبر با چگالی بالا
 • ام دی اف مقاوم در برابر آتش
 • ام دی اف با روکش های تزئینی
 • ام دی اف قالب گیری شده

قیمت ورق ام دی اف در بازار با توجه به ویژگی های گوناگونی تعیین می گردد، مثلا قیمت ام دی اف خام با قیمت ام دی اف برجسته در بازار یکسان نیست.
مواردی همچون کیفیت، کارایی، جنس، نوع خرید و فروش و همچنین نرخ ارز و … بر قیمت انواع ام دی اف کابینت اثر می گذارد.

فروش عمده انواع ورق ام دی اف برجسته

فروش عمده انواع ورق ام دی اف برجسته عموما ورق های ام دی افی که در بازار وجود دارند به صورت ساده و برجسته هستند  که از استفاده زیادی در موارد مختلف دارند.
ورق ام دی اف برجسته با کاربردهای زیادی که دارد توسط بسیاری از نجاری ها، کابینت سازها، مبلمان سازها، کناف سازها، پارکت ها و … به صورت عمده خریداری می گردد.

فروش عمده انواع ورق ام دی اف برجسته در تولیدی های ساخت ورق ام دی اف انجام می گیرد همچنین با سر زدن به فروشگاه های آنلاین ام دی اف های گلاس می توان انواع ورق های او دی اف را با حجم بالا خریداری کرد.

خرید عمده انواع ورق ام دی اف به شکل برجسته با قیمت مناسب تری تمام می شود و اگر به صورت اینترنتی نیز خرید گردد با خرید مستقیم از تولید کننده و درج تخفیفات که بر روی کالا ثبت می شود با قیمتی ارزان تر می توان آن را تهیه کرد.

خرید و فروش ورق ام دی اف

خرید و فروش ورق ام دی افام دی اف نوعی از فرآورده های چوبی است که به صورت خشک تولید می گردد و به شکل تخته فیبر می باشد  که توسط متریال های گوناگونی روکش دهی خواهد شد.

این محصول کاربردهای فراوانی در دکوراسیون داخلی، کابینت آشپزخانه، درب و پنجره، غرفه‌های نمایشگاهی، مبلمان، کف‌پوش‌ها، قفسه‌ها، پارتیشن‌ها، دیوارکوب‌ها، پوشش‌های سقف و موارد دیگر دارد.

کاربرد گسترده  ورق ام دی اف موجب شده است تا بازار خرید و فروش انواع ام دی اف بسیار گرم و پررونق گردد.

خرید و فروش ورق ام دی اف به صورت های مختلفی انجام می گردد که می توان به خرید و فروش حضوری و اینترنتی آن اشاره کرد.

در سایت های اینترنتی می توان انواع ام دی اف را با قیمت های مختلف و کیفیت های گوناگون مشاهده کرد و براساس بودجه خود انواع آن را مطابق با نیاز خود خریداری کنید.

از جمله ام دی اف های پرفروش در این سایت ها ام دی اف خام می باشد که خریدار ام دی اف خام می تواند آن رابا کیفیت مرغوب تهیه کند.

همچنین قیمت ام دی اف خام در این سایت ها نسبت به فروش حضوری به دلیل حذف واسطه های فروش و خرید مستقیم از تولید کننده ارزان تر از بازار است.

سایت فروش ورق ام دی اف قیمت مناسب

سایت فروش ورق ام دی اف قیمت مناسبام دی اف از جمله چوب های فشرده ای که با استفاده های گوناگونی که دارد موجب مزایای زیادی می گردد. به طور کلی مزایای ام دی اف را می توان اینگونه بیان کرد:

 •  دامنه وسیع دانسیته (وزن مخصوص)، ضخامت و ابعاد قابل تولید
 •  قابلیت ابزار خوری، ماشین‌کاری و سنباده زنی
 • سطوح صاف و متراکم
 •  قابلیت شکل‌پذیری و لبه‌های صاف
 • قابلیت انجام روسازی‌های مختلف همچون انواع روکش‌های چوبی و غیر چوبی و …

به همین جهت می توان انواع گوناگون ام دی اف در بازار وجود دارد و بسیاری از فروشندگان به تجارت انواع ام دی اف می پردازند.
می توان ام دی اف را به صورت حضوری و با مراجعه به نمایشگاه ها و فروشگاه ها عرضه ام دی اف خریداری نمود.

همچنین بهترین شیوه برای خرید این محصول مراجعه به سایت فروش ورق ام دی اف قیمت مناسب است که علاوه بر نشان دادن قیمت روز ام دی اف می توانید در این سایت ها با انواع ام دی اف ارزان آشنا شوید.

قیمت فروش ام دی اف در این سایت ها با قیمت بازار ام دی اف  یکسان نیست چرا که در این سایت ها انواع ام دی اف به طور مستقیم از تولید کننده خریداری می گردد و واسطه های فروش که منجر به افزایش قیمت محصول می شوند حذف می گردند.

توزیع و پخش عمده انواع ورق ام دی اف

توزیع و پخش عمده انواع ورق ام دی افانواع ورق های ام دی اف با قیمت های مختلفی در بازار خرید و فروش می شوند به همین جهت می توان آن را در حجم بالا و کم خریداری کرد.

اگر از جمله افرادی هستید که می خواهید ورق ام دی اف را به صورت عمده خریداری کنید می توانید به مراکز توزیع و پخش عمده انواع ورق ام دی  اف به صورت حضوری مراجعه کرده و با مناسب ترین قیمت انواع ورق های ام دی اف را تهیه نماید.

علاوه بر شیوه های حضوری این مراکز با راه اندازی سایت های آنلاین فروش خود انواع ورق ام دی اف را به دست مشتریان با مناسب ترین قیمت می رسانند همچنین با توجه به نرخ ارز در این سایت ها می توانید قیمت جهانی ام دی اف را مشاهده نماید.

به هر حال امروزه در هر مکانی که می روید استفاده از چوب های ام دی اف را مشاهده می نماید به ‌جهت استفاده زیادی که دارد مراکز و سایت های زیادی به توزیع انواع ورق ام دی اف می پردازند.

فروش ام دی اف خام با درجه کیفیت های مختلف

فروش ام دی اف خام با درجه کیفیت های مختلفام دی اف از الیاف و فرآوردهایی چوبی با تراکم متوسط می باشد که با آغشته شدن به زرین و تحت تأثیر گرما و فشار به هم چسبیده شده و منسجم می گردد و استفاده های فراوانی دارد.

این محصول مشکلات چوب را ندارد و به راحتی در قرنیزها استفاده شده و دارای ویژگی های همچون به هم پیوستگی، سفتی و استحکام بالا، یکنواخت و بدون پیچ و تاب بودن، غیر قابل انعطاف و خم شدگی می باشد.

همین ویژگی ها بارز و تنوع رنگی بالای آن موجب شده است تا بسیاری از افراد برای کاربردهای مختلف از ورق های ام دی اف استفاده کنند.
فروش ام دی اف خام با درجه کیفیت های مختلف به صورت های گوناگون از جمله حضوری و غیرحضوری انجام می گیرد.
معمولا ام دی اف در ابتدا به صورت خام می باشد و انواع مختلف آن با استفاده از روکش های گوناگونی که بر روی ورق اصلی ام دی اف اعمال می گردد مشخص خواهد شد.

موارد استفاده از ام دی اف خام درجه یک

موارد استفاده از ام دی اف خام درجه یکاستفاده از ام دی اف خام درجه یک بسیار زیاد است و به همین جهت عرضه ام دی اف خام با کیفیت و درجه یک توسط بزرگ ترین تولیدی ام دی اف خام در حجم بالا صرورت می گیرد.

استفاده از ام دی اف دارای مزایای زیادی است که از جمله آن می توان گفت:

 • تهیه ام دی اف نسبت به ورق های چوبی به سبب تولید ارزان آن بسیار با صرفه تر است.
 • در حقیقت ام دی اف از ضایعات چوب ساخته می شود و به همین جهت کمک زیادی به حفظ محیط زیست و درخت ها می کند.
 • وجود روکش های مختلف بر روی ام دی اف ها موجب گردیده تا استفاده از آن بسیار بالا رود.
 • ام دی اف دارای خاصیت مقاوم در برابر سرما و گرما است و منبسط و منقبض نمی گردد.
 • سطح ام دی اف بسیار صاف و یکنواخت می باشد و به همین جه مواد دیگر بر روی آن به آسانی می چسبند.
 • ام دی اف با داشتن مواد شیمیایی از گزند آفاتی همچون مویانه در امان است.

از موارد کاربردی ام دی اف استفاده از آن در ساخت کابینت، مبلمان، پارکت ها، سقف های کاذب، کمد دیواری، دیوارپوش، کفپوش و … می باشد.
جهت تهیه ام دی اف خام  ارزان بهترین راه خرید آن از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد چرا که با خرید از این فروشگاه های اینترنتی به طور مستقیم از تولیدکنندگان محصول را تهیه می کنید که بسیار با صرفه تر است.

پخش ام دی اف خام از طریق در حجم بالا

پخش ام دی اف خام از طریق در حجم بالاام دی اف خام به دلیل استفاده در ساخت انواع مختلف ام دی اف و سایر کاربردهای آن به صورت عمده و جزء مورد استفاده گسترده مصرف کنندگان است.

به همین جهت پخش ام دی اف خام از طریق های حضوری و غیر حضوری در حجم بالا صورت می گیرد، یکی از دلایل خرید ام دی اف با حجم بالا این است که قیمت عمده ام دی اف خام نسبت به جزء آن ارزان تر است.

فروش ام دی اف خام به روش های مختلفی انجام می گیرد که به قرار زیر هستند:

 •  فروش اینترنتی و آنلاین از طریق فروشگاه های آنلاین
 •  فروش عمده به تامین کنندگان
 •  فروش جزیی توسط فروشگاه های عرضه کننده این محصول
 •  فروش پالتی در تعداد مشخص

طراحی ام دی اف خام حد اقل صرف هزینه

طراحی ام دی اف خام حد اقل صرف هزینهاستفاده از ام دی اف و طرح های گوناگون آن نسبت به چوب بسیار با صرفه تر است بنابراین بسیاری از مشتریان با صرفه جویی در هزینه های خود به استفاده از ام دی اف با روکش های مختلف روی آورده اند.
انواع مختلف روکش های ام دی اف شامل موارد زیر است:

 • روکش کاغذی
 • روکش ملامینه
 • روکش  چوبی
 • روکش PVC
 • و …

به دلیل داشتن خاصیتی که ام دی اف دارد می توان موقع ساخت با استفاده از قالب های مختلف سطح مورد نظر را قالب گیری کرد و طرح مناسبی بر روی سطوح مورد نظر ام دی افی ایجاد نمود.
به همین جهت طراحی ام دی اف خام با حداقل صرف هزینه انجام می گیرد ونسسبت به چوب های دیگر بسیار ارزان تمام می گردد.

جدید ترین مدل های ارائه شده از ام دی اف خام در بازار

جدید ترین مدل های ارائه شده از ام دی اف خام در بازارامروزه با گسترش استفاده از ام دی اف نمونه های مختلفی از آن نیز با طرح ها و مدل های مختلف وارد بازار می شود و مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.

جدید ترین مدل های ارائه شده از ام دی اف خام در بازار با ضخامت های مختلفی تولید می شود و به طور کلی می توان گفت انواع مدل های ام دی اف خام با ضخامت نازک، ضخیم، روکش هایگلاس، قابل انعطاف، ضد آتش، برجسته و …ساخته می شود.

یکی از مدل های بسیار جدید ام دی اف، ام دی اف ورق برجسته می باشد که دارای سطوح برجسته می باشد و با رنگ ها و ظاهری شیک مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.
برای آشنایی بیشتر با مدل های جدید ام دی اف خام می توان به تولید های سازنده ام دی اف و مراکز پخش ام دی اف و نمایندگی های آنها در سراسر کشور مراجعه کرد. همچنین راهی ساده تر رفتن به سایت های مختلف و مشاهده مدل های جدید ام دی اف خام می باشد که با پیشرفت تکنولوژی همه روز شاهده آن هستیم.

مرکز خرید ام دی اف خام در مکان های پر رفت و آمد شهر

مرکز خرید ام دی اف خام در مکان های پر رفت و آمد شهرام دی اف محصولی می باشد که از ضایعات چوب به دست می آید و با استفاده از حرارت و فشار به هم می چسبد و استفاده فراوانی در مکان های مختلف دارد.

برای خرید ام دی اف خام راه های مختلفی وجود دارد که از جمله آن رفتن به مراکز پخش و توزیع این محصول در سطح شهرهای مختلف می باشد.
اما چون مرکز خرید ام دی اف خام در مکان های پر رفت و آمد شهر قرار دارد رفت به آنجا با ترافیک و سردی و گرمی هوا کاری سخت و طاقت فرسا می باشد و مشقت زیادی برای مشتریان به همراه دارد.

بنابراین بهترین راه برای خرید ام دی اف خام از این مراکز روش غیرحضوری و مراجعه به سایت های عرضه و توزیع مدل های جدید ام دی اف و مدل های پیشین آن با کیفیت های مختلف و قیمت های متنوع می باشد.

ساده ترین روش خرید ام دی اف چیست؟

ساده ترین روش خرید ام دی اف چیست؟ام دی اف خام  به روش های گوناگونی تهیه می گردد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مراجعه حضوری به کارخانجات تولید ام دی اف
 • مراجعه حضوری به نمایندگی های پخش و توزیع مدل های مختلف ام دی اف
 • رفتن به سایت ها آنلاین و فروش انواع مختلفی از ام دی اف

اما ساده ترین روش خرید ام دی اف، خرید اینترنتی آن از سایت های فروش آنلاین ام دی اف می باشد چرا که مشتریان در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه می توانند ام دی اف های مختلف را با کیفیت بالا تهیه نمایند.

فرق ام دی اف خام با ام دی اف ترک در چیست؟

فرق ام دی اف خام با ام دی اف ترک در چیست؟ام دی اف خام معمولا با استفاده از شیوه های مختلف به ایران وارد می گردد و توسط تولید های گوناگون روکش می شود، به طور کلی 5 درصد از نیاز ام دی اف کشور در داخل تولید می گردد و 85 درصد آناز خارج از کشور تأمین می گردد.

یکی از نمونه های ام دی اف صادراتی به کشور می توان به ام دی اف ترک اشاره کرد که از کیفیت بالای نسبت به سایر ام دی اف های وارد شده به کشور برخوردار است.

اما فرق ام دی اف خام با ام دی اف ترک در چیست؟ ام دی اف خام یک محصول تولیدی داخل یا صادراتی می باشد که با ضخامت های مختلف تولید می گردد و بدون هیچ روکشی است و در حقیقت عمده ترین تفاوت ام دی اف خام و ترک وجود روکش در آنها می باشد.

یکی از بهترین نمونه های ام دی اف ترک می توان به ورق های ام دی اف هایگلاس ترک اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالای می باشند.

به طور کلی ام دی اف هایگلاس دارای روکش های شفاف و براق که با لایه پلاستیکی پلکسی گلاس پوشانده شده اند و با توجه به ظاهر شیک و طرح های زیادی که دارد مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

بازار خرید و فروش ام دی اف خام در ایران

بازار خرید و فروش ام دی اف خام در ایرانبازار خرید و فروش ام دی اف خام در ایران به شدت گرم است و بسیاری از مبلمان سازها، کابینت سازها، نجاری ها و … از مشتریان پر وپا قرص ورق های ام دی اف خام می باشند.
امروزه در بازار انواع ام دی اف های خام و رنگی با قیمت های مختلف و کیفیت های گوناگون خرید و فروش می گردد که برخی از مشتریان برای آنها فقط کیفیت اولویت بالاتری دارد و برخی به دنبال قیمت مناسب تری هستند.
خرید و فروش این محصول به صورت سنتی و اینترنتی انجام می شود که برای خرید ارزان تر استفاده از شیوه اینترنتی باصرفه تر می باشد.

خرید و فروش ام دی اف خام از طریق اینترنت زایای زیادی برای مشتریان به همراه دارد که به قرار زیر هستند:

 • صرفه جویی در زمان خرید
 • تنوع محصولات
 • کاهش هزینه ها
 •  کیفیت بالا
 • تحویل آسان
 •  و …

صادرات ام دی اف خام به قیمت کارخانه

صادرات ام دی اف خام به قیمت کارخانهبسیاری از تولید کنندگان ام دی اف خام در ایران با تولید بهترین و با کیفیت ترین ام دی اف علاوه بر مشتریان زیادی که در داخل کشور دارند محصولات تولیدی آنها مورد توجه مشتریان خارجی نیز قرار گرفته است از این رو به صادرات ام دی اف خام می پردازند.

بسیاری از این شرکت ها با بستن قرار دادهای اینترنتی با کشورهای مختلف، صادرات ام دی اف خام به قیمت کارخانه انجام می دهند کیفیت بالا و قیمتی پایین از جمله نکات پر رنگی است که مشتریان خارجی را به سمت ام دی اف خام صادراتی ایران جذب نموده است.

اما با توجه به تحریم های گسترده بر کشور ایران و نیاز کشور به محصولات با کیفیت، صادرات برخی از محصولات به دیگر کشورها ممنوع شده است که ام دی اف خام تولید شده در ایران یکی از این محصولات است.

نکات مهم حین تهیه ام دی اف خام اررزان

نکات مهم حین تهیه ام دی اف خام اررزانبا توجه به استفاده گسترده ام دی اف و کاربردهای زیاد آن باید به نکات مهم حین تهیه ام دی اف خام اررزان توجه کرد که از جمله آن ها به این موارد می توان اشاره کرد:

 • بهتراست ام دی اف خام با روکش های ضد خش روکش شود تا خشی روی آن ها وارد نگردد و آب به آنها نفوذ نکند.
 • ام دی اف ها به گرما و سرما بسیار حساس اند در نتیجه بهتر است از ام دی اف ها با مقاومت بالا استفاده شود.
 • کیفیت بالای ورق ام دی اف موجب دوام آن می گردد پس ورق ام دی اف با کیفیت بالا تهیه کنید.
 • بهتر است از برندهای معتبر ام دی اف خام را تهیه کرد چرا که منجر به بیماری ها خطرناک در بلند مدت می گردد.
 • و …

بهترین برند ام دی اف خام تولید شده در ایران

بهترین برند ام دی اف خام تولید شده در ایرانبرندهای زیادی در ایران به تولید انواع مختلفی از ام دی اف خام می پردازند که می توان گفت یکی از بهترین برند ام دی اف خام تولید شده در ایران برند ام دی اف آرتا می باشد چرا که با تنوع محصولات با کیفیت خود تنوانسته است رضایت مشتریان را کسب نماید.

این برند معروف علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید انواع ام دی اف خام خود دارای کمترین قیمت های ام دی اف در کشور نیز می باشد.

ام دی اف های براق و با کیفیت هایگلاس نیز یکی از محصولات تولیدی این برند معروف می باشد، مشتریان می توانند برای خرید ام دی اف هایگلاس ارزان قیمت به صورت حضوری به این کارخانه یا نمایندگی های پخش آن در شهرهای مختلف مراجعه کنند یا به سایت های فروش این کارخانه سری بزنند و آن را تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.