بازرگانی بیریکو
خانه / ورق ام دی اف / فروش ورق ام دی اف ایزوفام از کارخانه

فروش ورق ام دی اف ایزوفام از کارخانه

فروشنده انواع ورق ام دی اف دامنه محصولات خود را گسترش داده و هم اکنون محصولات کارخانه ام دی اف ایزوفام را نیز برای فروش در سراسر کشور عرضه می نماید. در صورت ثبت سفارش محصولات شما به صورت مستقیم از کارخانه ایزوفام ارسال خواهد شد.

ایزوفام از تولیدکننده های قدیمی ورق ام دی اف در داخل کشور می باشد که توانسته محصولاتی با کیفیت تولید و روانه بازار های داخلی نماید. بازار فروش محصولات این شرکت نیز به دلیل محصولات با کیفیتی که عرضه می کند بسیار رونق یافته و مشتریان بسیار زیادی به سمت خود جذب نموده است.

کارخانه ام دی اف ایزوفام

محصولات کارخانه ام دی اف ایزوفام

همانطور که اشاره شد این شرکت به عنوان تولیدکننده در داخل کشور فعالیت می کند اما این تنها بخشی از سیاست های کاری ایزوفام می باشد.

کارخانه ام دی اف ایزوفام علاوه بر تولید در زمینه واردات صنایع چوبی نیز فعالیت می کند که بخشی از محصولات وارداتی را در کارخانه خود و بخش دیگر را به عنوان مواد اولیه در اختیار سایر کارخانه قرار می دهد.

کلیه محصولات وارداتی و تولیدی این شرکت شامل موارد زیر می شوند:

  • ام دی اف ملامینه
  • نئوپان ملامینه
  • ام دی اف هایگلاس
  • پارکت لمینت HDF
  • نوار لبه
  • کاغذ آغشته به رزین ملامین
  • ام دی اف خام
  • نئوپان خام
  • پارکت ایگر آلمان
  • ورق پی وی سی

کارخانه ام دی اف ایزوفام

فروش مستقیم ورق ام دی اف ایزوفام

با توجه به استقبال مصرف کنندگان ورق ام دی اف و به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که محصولات شرکت ایزوفام دارند بازار فروش محصولات کارخانه ام دی اف ایزوفام بسیار رونق یافته است.

همین امر سبب شده تا عرضه و تقاضای آن در بازار افزایش یابد و بسیاری از بنک داران و فروشندگان ورق های ام دی اف نسبت به سفارش و خرید محصولات این شرکت اقدام می کنند.

یکی از سیاست هایی که این افراد برای سفارش و خرید ورق ام دی اف ایزوفام در پیش می گیرند، ثبت سفارش مستقیم محصول خود به کارخانه است.

کارخانه ام دی اف ایزوفام

کیفیت و کارایی محصولات ایزوفام

کارخانه ام دی اف ایزوفام بر اساس اصولی که در پیش گرفته کیفیت محصولات خود را در اولویت قرار داده که این اصل موجب شده تا بسیاری از مصرف کنندگان محصولات این شرکت رضایت کافی از آن داشته باشند.

ورق ام دی اف ملامینه و پارکت های HDF تولیدی این شرکت در بازار های داخلی نسبت به سایر محصولات از فروش و مصرف خوبی برخوردارند.

کارخانه ام دی اف ایزوفام محصولات خود را در رنگبندی های متفاوت و بازار پسند عرضه می کند که این امر نیز ارتباط مستقیم با میزان فروش محصولات این شرکت دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ام دی اف رنگی کابینت طلایی

ام دی اف رنگی کابینت از جمله زیباترین و بهترین صفحات برای ساخت وسایل مختلف اند که دارای بالاترین کیفیت و استحکام نیز هستند و سطح نیاز به آنها همواره بالا است. ا