فروشندگان ام دی اف سفید مات

ام دی اف سفید مات و براق را می توان پرفروش ترین درب ضد سرقت ارزان اهواز در صنعت تولید انواع مصنوعات چوبی نامید زیرا هم دارای کیفیتی فوق العاده و نیز قیمت مناسب هستند. این ام دی اف ها در تولید تمام مصنوعات چوبی اعم از مبل ها، میز ها، کتابخانه، کمد های لباس، آینه کنسول، جاکفشی و از همه مهم تر کابینت های آشپزخانه و کمدهای دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند که هم زیبایی بیشتری به کالای تولید شده می دهند و نیز اینکه قیمت مناسب تری را می توان با استفاده از آن ها به مشتری عرضه داشت.

فروشندگان ام دی اف سفید مات

بررسی مقاومت بالای ام دی اف در برابر وزن

بررسی مقاومت بالای ام دی اف در برابر وزن

درب ضد سرقت ارزان ایرانی اصفهان ها دارای مقاومت فوق العاده ای در حد چوب ها هستند که می توان دلیل آن را در نحوه ساخت آن جست و جو کرد. برای ساخت انواع ام دی اف ها، چوب های خشک، انواع ضایعات و خرده چوب ها را به همره فیبر و خاک آره های چوب با چسب مخصوص گرما به یکدیگر چسبانده و پرس می کنند. اگر مغز آن ها بررسی کنید خواهید دید که مواد کاملا به هم چسبیده شده اند و تشخیص خرده چوب ها ممکن نخواهد بود. به همین دلیل استفاده از فیبر و چسب است که مقاومت آن ها به شدت افزایش یافته است و سطحی کاملا یکدست و صاف داریم.

سطح روی کار را نیز با انواع روکش های مخصوص و رزین که ضد خش، ضد آب و ضد آتش هستند پرس کرده و می‌پوشانند تا از نفوذ آب و رطوبت به آن ها جلوگیری کنند. البته آن ها به قدری محکم هستند که به سادگی دچار شکستن و برآمدگی نخواهند شد. ام دی اف خام تایلند، ام دی اف ترکیه و انواع ام دی اف های وارداتی از جمله این کالا هستند که در ایران محبوبیت زیادی دارند زیرا هم زیبا هستند و هم بسیار کاربردی و بادوامند.اما نئوپان ها را اگر نگاه کنید مغز آن ها دارای خرده چوب هایی است که به راحتی قابل تشخیص هستند و ازیفیت بسیار پایینی در مقایسه با ام دی اف ها برخوردارند و با کوچکترین میزان رطوبت و نفوذ آب باعث ایجاد بوی بسیار بد و برآمدگی و باد کردگی خواهند شد و به راحتی دچار شکستن و خرد شدگی می شوند زیرا در ساخت آن ها از فیبرها و خاک اره های چوب استفاده نشده است.

تامین ام دی اف سفید مات

تامین ام دی اف سفید مات

بازار ام دی اف در ایران نزدیک به دو دهه است که بسیار پرسود و پر رونق است و بسیاری از تولیدی های مصنوعات چوبی ترجیح می دهند به جای استفاده از چوب از انواع ام دی اف ها که دوست دار محیط زیست هستند استفاده کنند تا هم کیفیتی عالی داشته باشند و هم محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب به دست مصرف کنندگان عزیز برسانند. این مجموعه یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان ام دی اف سفید مات و براق در ایران است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.