شرکت فروش ورق ام دی اف پاک چوب

شرکت ام دی اف پاک چوب به عنوان یکی از تولیدکننده های ام دی اف ایرانی محصولات متنوع و با کیفیت قابل قبول به بازار عرضه می کند. آمار قابل قبول فروش ام دی اف پاک چوب در سطح کشور نشان از کیفیت خوب و قیمت مناسب محصولات این شرکت است.

ظرفیت تولید ام دی اف روکش دار در کشور ما به اندازه ای بزرگ است که چندین شرکت کوچک و بزرگ در زمینه تولید انواع اوراق فشرده چوبی فعالیت می کنند. یکی از بزرگترین تولیدکننده های ورق ام دی اف در کشور شرکت ام دی اف پاک چوب می باشد که نه تنها در یک شهر بلکه در دو شهر خوزستان و خراسان رضوی دارای کارخانه و خط تولید انواع ورق ام دی اف می باشد.

شرکت ام دی اف پاک چوب

محصولات تولیدی شرکت ام دی اف پاک چوب

کارخانه ام دی اف خام پاک چوب از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات و تجهیزات فول اتوماتیک آلمانی برای خطوط تولید خود استفاده می نماید. این شرکت با استفاده از این تجهیزات و با بهره گیری از مهندسین نخبه و پرسنل تلاشگر توانسته دامنه محصولات خود را گسترش دهد که مشمول موارد زیر می گردد:

 1. ورق ام دی اف و نئوپان ملامینه
 2. پانل پی وی سی و پی ای تی
 3. صفحات لبه گرد پست فرمینگ
 4. کاغذ آغشته ملامینه

هر یک از این محصولات در دسته های متفاوت و با ویژگی های مختلف تولید می شوند که در ادامه توضیح مختصری از آن ها ارائه می دهیم.

ورق ام دی اف و نئوپان ملامینه

این محصول یکی از مهم ترین کالاهای تولیدی این شرکت است که با توجه به میزان فروش ام دی اف پاک چوب در بازار می توان به این موضوع پی برد.

ورق ام دی اف ایرانی و نئوپان پاک چوب در ابعاد 186 * 366 سانتی متر و با ضخامت بین 8 تا 25 میلی متر تولید گشته و به صورت پالتی در طرح ها و رنگ های مختلف و بازار پسند عرضه می شود.

طرح ها و رنگبندی های اوراق ام دی اف و نئوپان به صورت زیر هستند که در فضا ها و محل های مختلف قابل استفاده می باشند:

 • روکش های با طرح فانتزی
 • روکش های با طرح متالیک
 • روکش های با طرح چوب
 • روکش های با طرح های خاص

فروش ام دی اف پاک چوب

پانل هایگلاس و پی وی سی و پی ای تی

این گروه محصولات شرکت ام دی اف پاک چوب که با نام تجاری پاک هایگلاس به بازار عرضه می شود در 6 دسته مختلف بر اساس نوع روکش مورد استفاده که اغلب از نوع هایگلاس، پی وی سی و پی ای تی درجه یک هستند تولید می شوند:

 • روکش ساده
 • روکش طرح چوب
 • روکش طرح متالیک
 • روکش طرح هولوگرام
 • روکش طرح سوپر مات
 • روکش طرح خاص

ام دی اف هایگلاس پاک چوب

صفحات لبه گرد پست فرمینگ

صفحه کابینت یا آفکات های تولید شده این شرکت به صورت لبه گرد هستند که در بیش از 50 طرح مختلف برای هر سلیقه تولید شده و با ضخامت های 32، 48 و 64 میلی متر به بازار عرضه می شوند.

محصولات این دسته نیز به سه طرح زیر تقسیم گشته و شرکت ام دی اف ملامینه پاک چوب بر اساس ویژگی های مختلف قیمت صفحه کابینت را مشخص می کند:

 • طرح مات
 • طرح براق
 • طرح آرپا ایتالیا

ورق ام دی اف صفحه کابینت

کاغذ آغشته ملامینه

شرکت ام دی اف پاک چوب بر اساس نیاز خود و بازار روکش های مختلف (کاغذ آغشته ملامینه) در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می کند.

این شرکت بر اساس نوع سفارش این دسته از محصولات خود را در ابعاد و اندازه های متفاوت نیز عرضه می کند.

بسیاری از شرکت های داخلی هستند که ام دی اف خام را به صورت مستقل تولید می کنند ولی قادر به تولید کاغذ آغشته برای روکش کردن ورق های خام نیستند از این رو شرکت هایی مانند پاک چوب روکش های خود را برای فروش به سایر کارخانه عرضه می کند.

فروش ورق ام دی اف پاک چوب

نمایندگی فروش ام دی اف پاک چوب

شرکت ام دی اف پاک چوب با ایجاد ساختار نمایندگی و عاملیت فروش در سراسر کشور توانسته جامعه بسیار گسترده ای از مشتریان را تحت پوشش قرار دهد.

در بستر اینترنت نیز برخی سایت های معتبر هستند که به عنوان عاملیت فروش این شرکت با هدف ایجاد دسترسی آسان تر به مشتریان اقدام به فروش ام دی اف پاک چوب در حجم ها مختلف می نمایند.

در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که محصولات کارخانه پاک چوب از کیفیت بسیار خوب و در شأن مردم ایران است که با قیمتی مناسب و رقابتی در معرض فروش عمده و خرده قرار گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.