شرکت تولید انواع ورق ام دی اف فرامید

شرکت ام دی اف فرامید در استان تهران به صورت تخصصی انواع ورقه های درب برقی ضد سرقت برجسته تولید و روانه بازار می کند. خرید عمده ورق MDF شرکت فرامید به قیمت کارخانه برای مشتریان سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

یکی از بارزترین محصولاتی که شرکت ام دی اف فرامید تولید می کند ورق های ام دی اف طرح برجسته است که در رنگبندی های متفاوت و طرح های متنوع تولید می شوند. این شرکت جزو اولین تولیدکننده های ام دی اف عمق دار در کشور بود که با وارد کردن دستگاه های مخصوص پرس و روکش های مناسب برای این کار توانست چنین محصولاتی تولید نماید.

ورق ام دی اف برجسته

ورق ام دی اف برجسته فرامید

ورق های ام دی اف طرح برجسته فرامید تحول بسیار بزرگی در صنعت درب ضد سرقت بندرعباس ایران ایجاد نمود به طوری که بازار را از یکنواختی خارج کرده و تنوع و جذابیت خاصی به بازار ارائه نمود.

شرکت ام دی اف فرامید با الگو برداری از شرکت کلیاف ایتالیا که خود نیز تولیدکننده MDF برجسته می باشد توانست به این مهم دست پیدا کند.

روکش هایی که شرکت فرامید برای تولید ورق ام دی اف برجسته استفاده می کند متعلق به شرکت کلیاف ایتالیا و مغز خام استفاده شده نیز محصول واناچای تایلند می باشد.

شرکت ام دی اف فرامید

 

فروش عمده ورق ام دی اف فرامید

با توجه به میزان تقاضایی که بازار نسبت به مصحولات شرکت فرامید از خود نشان داد این شرکت بر تعداد خط تولید های خود افزود و ورق های ام دی اف برجسته را به صورت انبوه تولید نمود.

در کنار تولید انبوه ورق های ام دی اف با ایجاد ساختار نمایندگی در شهرهای مختلف توانست محصولات خود را نیز به صورت عمده به بازار عرضه نماید.

علاوه بر این شرایطی فراهم نمود تا ورق ام دی اف به قیمت کارخانه به دست مصرف کننده برسد تا استقبال خوبی از محصولاتش روبرو شود.

در حال حاضر نیز شرایط برای خرید عمده ورق ام دی اف فرامید برای مشتریان سراسر کشور فراهم می باشد و چون محصولات شرکت ام دی اف فرامید از قیمت بسیار مناسبی نسبت به محصول مشابه خارجی خود برخوردارند مسلما بهترین گزینه برای خرید هستند.

ورق ام دی اف فرامید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.