سفارش خرید ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق نوعی ام دی اف است با روکش براق که در اصطلاح،های گلاس نامیده می شود و این مدل درب برقی ضد سرقت به دلیل درخشندگی و زیبایی،و همچنین قابلیت رنگ سفید برای ست شدنش با تمام فضاها،طرفداران زیادی دارد.در ایران مراکزی برای فروش این مدل ام دی اف زیبا و پرطرفدار وجود دارد که مشتریان برای خرید باید آنها مراجعه کنند.

 

سفارش خرید ام دی اف سفید براق

دسته بندی ام دی اف براساس میزان استحکام

دسته بندی ام دی اف براساس میزان استحکام ورق درب ضد سرقت بندرعباس خام در دو نوع سبک و سنگین در بازار عرضه می‌شوند انواع ایرانی و خارجی آن نیز با کیفیت های متفاوت در بازار ایران موجود است.ام دی اف نوع سبک به دلیل سبک بودن نصب راحت و قابلیت اجرایی بالا و قیمت کمتر بیشتر در طراحی و معماری داخلی،سازه های نمایشگاهی و غرفه سازی به کار می آید.

ام دی اف سنگین نیز بیشتر در طراحی صنعتی مانند:قفسه‌های صنعتی که باید قدرت تحمل بارهای سنگین داشته باشند به کار می رود.

به عنوان مثال ام دی اف خام مالزی از نمونه های با کیفیت و مقاوم ام دی اف در بازار ایران است که با ضخامت استانداردی تولید می شود.این نوع ام دی اف مقاومت مطلوب و قابل قبولی در برابر آب،رطوبت،ضربه دارد.

لازم به ذکر است که ورق های ام دی اف با روکش های مختلفی پوشانده شده و به بازار عرضه می شوند و هر کدام نام مشخصی دارند.

ام دی اف با روکش های گلاس:برای این روکش از ماده ای به نام پلکسی گلاس استفاده می شود.های گلاس سطحی براق و شفاف و درخشنده دارد،میزان استحکام این نوع روکش ام دی اف نیز بسیار بالا است.این نوع رو کش در برابر رطوبت و خوردگی بسیار مقاوم است و تمیز کردن و برق انداختنش به سادگی امکان پذیر است.

ام دی اف با روکش اکریلیک: این نوع روکش منعطف است و قابلیت شکل پذیری خوبی دارد.ولی میزان درخشش و براق بودن آن نسبت به رو کش های گلاس کمتر است.

روکش لمینت: به طور معمول از لایه های نازک کاغذ و رزین ساخته می شود.این نوع روکش مقاومت و استحکام بالایی دارد،ولی درخشندگی آن از های گلاس کمتر است.

روکش ملامینه:این نوع ام دی اف نیز با استفاده از رزین رو کش می شود و مقاومت نسبتا خوبی در برابر رطوبت دارد.

لازم به ذکر است که بین انواع مختلف ام دی اف با رو‌کش های متنوع های گلاس به دلیل زیبایی براقیت و استحکام بالا از همه پر طرفدارتر و پرفروش تر است.

فروشگاه ام دی اف سفید براق

فروشگاه ام دی اف سفید براق فروشندگان ام دی اف انواع ورق های ام دی اف را که تولید داخل یا وارداتی هستند به مشتریان عرضه می کنند،این محصولات از جمله ام دی سفید براق قیمت های متفاوتی دارند و کیفیت و مرغوبیت این محصولات تعیین کننده قیمت آنها است،و خریدار به نسبت نوع نیاز و بودجه خود می تواند یکی از انواع آن را خریداری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.