سرامیک خانه با تخفیف 50 درصدی روبه رو شد!

اندازه انتخاب سایز مناسب برای سرامیک یکی از مهم ترین کارهایی است که باید با دقت و دقت انجام شود.

ابتدا باید به اندازه آشپزخانه یا سرویس بهداشتی کاملا توجه کنید، اگر سایز بزرگ است بهتر است سرامیک های سایز بزرگ را انتخاب کنید تا سایز بزرگ نشان داده شود، سرامیک های کوچک ظاهر را عجیب و غریب می کنند و نه برای چشم راحت است، در حالی که اگر سایز کوچک است، بهتر است سرامیک های سایز کوچک را انتخاب کنید تا تمام سایز ناحیه را اشغال نکند تا ظاهر ناهماهنگی ایجاد نکند.

همچنین باید به قسمتی که از دیوارها با سرامیک خانه پوشانده می شود توجه شود، بنابراین اگر هدف پوشاندن کامل دیوارها است، بهتر است از سرامیک های سایز بزرگ و برعکس اگر هدف پوشاندن چندین مورد باشد، بهتر است.

فقط ردیف ها، اما هنگام انتخاب سرامیک برای دیوارهای حمام، باید به فضای خالی که توالت، سینک، وان حمام را جدا می کند توجه کنید. اگر به هم نزدیک هستند و فاصله آنها کم است، بهتر است از سرامیک های کوچک استفاده کنید. در نهایت باید به صافی دیوارها توجه کرد.

سرامیک

اگر دیوارها ناهموار هستند و سوراخ ها یا نقاط بیرون زده زیادی دارند، بهتر است از سرامیک های سایز کوچک استفاده کنید.

به طوری که به راحتی می توان قطعات سرامیکی را در کنار یکدیگر به صورت مستقیم و بدون مانع چید.

رنگ ها در انتخاب رنگ های سرامیکی باید به نکات زیادی توجه کرد.در انتخاب سرامیک برای دیوار آشپزخانه باید دقت کرد که رنگ آن با وسایل و مبلمان آشپزخانه همخوانی و تناسب داشته باشد.

بهتر است رنگ های روشن و منعکس کننده را انتخاب کنید. سبک؛ برای دادن فضای وسیع تر و روشنایی بهتر به آشپزخانه و در مورد حمام می توان رنگ های تیره را انتخاب کرد.

چون افراد مانند اتاق های دیگر زمان زیادی را در آن نمی گذرانند، بنابراین اگر کمی تاریک باشد اشکالی ندارد.

ترکیب بیش از یک رنگ با هم امکان پذیر است و یکی از بهترین راه ها برای ترکیب بیش از یک رنگ با هم در دیوارهای سرامیکی، انتخاب یک رنگ برای اکثر سرامیک ها و قرار دادن جداکننده و حاشیه کاشی های تزئینی در لبه ها است.

یا دو یا چند رنگ را می توان انتخاب کرد که با هم هماهنگ باشند و در حین چیدمان سرامیک در یک الگوی خاص، آنها را با هم ترکیب کنند.

الگوها و طرح ها سرامیک هایی که شبیه سنگ هستند را می توان برای پوشاندن دیوارهای آشپزخانه انتخاب کرد تا ظاهری روستایی به آن ببخشد، و اگر افراد بخواهند فضای بیشتری به حمام خود بدهند، می توان سرامیک های براق را برای دیوارهای حمام انتخاب کرد و سرامیک های مات را می توان انتخاب کرد تا به افراد احساسی بدهد.

از گرما و اطمینان در زمانی که در آن هستند و در صورت وجود فضا دیوارهای حمام بسیار بزرگ است می توان سرامیک ها را با نقشه و حکاکی به گونه ای قرار داد که در صورت چیدمان در یک الگوی خاص کنار هم جمع شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.