روغن زیتون ورژن در متون نقاشی بسیار استفاده شده

فرهنگ درخت زیتون و میوه های آن پیوندهای عمیقی دارد نه تنها در سنت های خوراک شناسی جمعیت های مختلف کشورهایی که مشرف به دریا هستند، بلکه به گونه ای در فرهنگ مدنی و مذهبی ملل مختلف نفوذ می کند که اغلب آنها را پایه گذاری کرده اند.

بقای اقتصادی خود در تولید زیتون و روغن زیتون ورژن می دانند.

شاید هیچ درختی مانند زیتون از کشت به سمت فرهنگ حرکت نکرده باشد و هر یک جزء لاینفک دیگری شده باشد.

در طول تاریخ و ادبیات، هنرمندان و نویسندگان متعددی قطعات منثور و اشعار را به درخت زیتون تقدیم کرده اند، گیاهی که به دلیل استحکام و ساختارش، همیشه انسان را مجذوب خود کرده و به درخت بی نظیر، قهرمان داستان تبدیل شده است، افسانه ها و افسانه ها

 

درختان همیشه سبز و هزاره نماد صلح، امید و مقاومت هستند، درخت زیتون قبلاً در متون مقدس سه دین بزرگ جهان وجود دارد و از آن پس بسیاری از نویسندگان از این گیاه به عنوان موضوع یا استعاره در خود استفاده کرده اند. متون یا در نقاشی های آنها.

درخت زیتون با برگ‌هایی با انعکاس‌های رنگین کمانی و نقره‌ای، که خطوط ظریف آن توسط شاخه‌ها و تنه‌ی غنچه‌دار برجسته می‌شود، در تخیل جمعی نوعی مجسمه ساخته شده توسط خود طبیعت را به نمایش می‌گذارد، همچنین به همین دلیل در تاریخ هنر نیز وجود دارد.

موضوع ممتاز، منبع دائمی الهام برای هنرمندان، همچنین به عنوان بازنمایی نمادین فضیلت، جزمات، تصاویر، احساسات، عواطف و عواطف بوده است.

درخت زیتون در بسیاری از نقاشی های مذهبی نشان داده شده است.

تصویر درخت زیتون اغلب عنصری است که هنرمند با آن ناظر را در مسیر ارجاعات آموزشی راهنمایی می کند.

در بافت تاریخی-هنری و به ویژه، در شمایل نگاری باکره و مصائب مسیح، تصویر درخت زیتون اغلب عنصری است که هنرمند با آن ناظر را در مسیر ارجاعات تعلیمی، مانند شکل، راهنمایی می کند.

ماریا رجینا پاسیس، پدر و مادر ناجی جهان.

به عنوان مثال، ورود مسیح به اورشلیم توسط جوتو، در کلیسای کوچک اسکروگنی در پادوآ است. صحنه متشکل از یک رئالیسم دوست‌داشتنی است که در شکل الاغ در پیش‌زمینه و در فضایی که خود تصویر، همانطور که هنرمند آن را تصور کرده، در بینندگان ایجاد می‌کند، بسیار مشهود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.