بازرگانی بیریکو
خانه / ورق ام دی اف / خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه

خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه

خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه چه مزیت هایی دارد؟ فروش مستقیم ام دی اف از کارخانه چگونه صورت می گیرد و با چه روش هایی می توان نسبت به سفارش محصول اقدام نمود؟ روش های ارسال بار برای مشتریان سراسر کشور از تولیدی به چه صورت است و هزینه های آن بر عهده کیست؟

کارخانه های زیادی در جای جای ایران در حوزه تولید و عرضه انواع ورق ام دی اف از نوع خام گرفته تا هایگلاس فعالیت می کنند که هر یک از آن ها سیاست های خاصی را برای پخش و فروش محصولات خود در سطح کشور در پیش گرفته اند.

خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه

شرایط فروش مستقیم ورق ام دی اف

برخی از این تولیدکننده ها محصولات خود را صرفا از طریق نمایندگی های موجود در شهرهای مختلف در معرض فروش قرار می دهند و به هیچ عنوان به صورت مستقیم نسبت به انجام معامله با شخص مشتری انجام نمی دهند.

برخی از آن ها نیز به هر دو صورت نسبت به سفارشات مشتری پاسخ می دهند. یعنی هم خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه و هم خرید از طریق نمایندگی را برای مشتریان فراهم می نماید.

در این بین برخی از تولیدکننده ها هستند که روش های نوین فروش مانند فروش اینترنتی را نیز در پیش گرفته اند تا تاجران و مشتریان به راحتی هر جا که هستند بتوانند ثبت سفارش داده و بار خود را مستقیما از کارخانه خریداری کنند.

خرید ام دی اف از کارخانه

مزیت های خرید مستقیم ورق ام دی اف

از مهم ترین ویژگی هایی که خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه دارد بحث مالی و قیمت تمام شده بار برای مشتری می باشد. مسلما واسطه ها و سایر فروشندگان برای اینکه سودی از این خرید و فروش عایدشان شود، ورق ام دی اف را با نرخی بالاتر از کارخانه می فروشند.

نکته!

نکته!

کارخانه ها نسبت به مشتریانی که چندین بار سابقه خرید دارند و خوش حساب هستند، گاهی اوقات ایشان را در خرید های بعدی از تخفیف ها بهره مند می سازد که شاید جذاب ترین مزیت های خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه باشد.

دیگر مزیت خرید مستقیم ام دی اف اطمینان حاصل نمودن از سلامتی و کیفیت بار است که این مورد نیز برای مشتریان مهم است چرا که برخی افراد سودجو از اعتبار و نام کارخانه های معتبر استفاده می کنند تا بارهای ناسالم را بفروشند.

بارگیری سالم محصول، ارسال بارنامه به خریدار و تحویل به موقع ورق ام دی اف خریداری شده به صورت مستقیم از کارخانه از دیگر مزایای این امر می باشد هر چند که هزینه های حمل و نقل بر عهده خریدار است ولی مشتری از بابت تحویل سالم و به موقع سفارش خود مطمئن می شود.

فروش مستقیم ام دی اف

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ام دی اف رنگی کابینت طلایی

ام دی اف رنگی کابینت از جمله زیباترین و بهترین صفحات برای ساخت وسایل مختلف اند که دارای بالاترین کیفیت و استحکام نیز هستند و سطح نیاز به آنها همواره بالا است. ا