خرید عمده ام دی اف 16 میل رنگی ایرانی

امروزه استفاده از چوب گردوی ایران گسترده شده، به خصوص استفاده از ‌‌ام دی اف‌ که در ساخت کابینت ‌ها به طور گسترده‌‌ای مورد استفاده قرار می ‌گیرند و یا دکور مغازه‌ ها که به شکیل ‌تر شدن دکوراسیون آنها کمک می‌کند. از این رو خرید عمده ‌‌ام دی اف 16 میل رنگی  ایرانی بیش از هر زمان دیگری از رونق برخوردار شده و صنعت گران و فعالان این عرصه سعی می‌کنند این محصول را به صورت عمده تهیه نمایند تا با قیمت مناسب ‌تری خرید خود را انجام دهند.

خرید عمده ام دی اف 16 میل رنگی ایرانی

ابعاد ام دی اف 16 میل رنگی

ابعاد ام دی اف 16 میل رنگی به طور معمول ابعاد‌‌ ام دی اف از یک استاندارد واحد تعین شده باید پیروی کند و در واقع بسیار از تولید کنندگان‌‌ ام دی اف نیز از همان ابعاد استاندارد برای تولیدات خود بهره می‌برند ولی در بین کارخانه ‌های تولید کننده انواع ‌‌ام دی اف در کابینت ام دی اف سفید طلایی هستند تولید کنندگانی که‌‌ ام دی اف‌ های با ابعاد متفاوت را نیز تولید می‌نمایند.

این مسئله هم به علت نوع کاربرد آنها می‌باشد که باعث کاهش ضایعات به جا مانده در استفاده از ورق های ‌‌ام دی اف می‌شود، مانند استفاده در ساخت کتابخانه ‌ها و یا کابینت ‌ها که برای تولید نیاز به برش در ورق های‌‌ ام دی اف دارند و سازندگان آنها با استفاده از اندازه گیری‌ های مناسب می‌توانند نوع سایز ورق ‌‌ام دی اف مورد نیاز را مشخص نمایند تا از کمترین میزان ضایعات برخوردار گردد.

اما تمامی ابعاد ام دی اف رنگی ۱۶ میل تولید شده از لحاظ یک سایز با هم مشابه هستند آن هم ضخامت آنها می‌باشد که همگی دارای ضخامت ۱۶ میل می‌باشند و از همین رو هم به آنها ‌‌ام دی اف ۱۶ میل گفته می‌شود ولی می‌توانند از نظر عرض و طول بنا بر کارخانه تولید کننده با هم متفاوت باشند از همین رو هنگام خرید می‌بایست به ابعاد آنها توجه شود ولی به طور معمول در ابعاد 183*366 سانتی متر تولید می شوند.

مرکز فروش ام دی اف 16 میل رنگی

مرکز فروش ام دی اف 16 میل رنگی انواع ام دی اف رنگی توسط کارخانه‌های مختلفی چه خارج از کشور و یا داخل کشور تولید می‌شوند.

این کارخانه ‌ها هر کدام ورق های ‌‌ام دی اف را در انواع مختلف آن و در رنگ‌ های متفاوت تولید می‌نمایند و به بازار مصرف عرضه می‌کنند اما از نظر صنعت گران برخی از محصولات هر کارخانه از دیگر محصولاتش از لحاظ کیفی از برتری دارد و به همین علت ورق های ‌‌ام دی اف مورد نیاز خود را از چند کارخانه تهیه می‌نمایند.

این سایت نیز با تنوع محصولات موجود خود سعی نموده است تا با پوشش دادن این موضوع تمامی محصولات مورد نیاز صنعت گران و فعالان عرصه صنعت چوب را در یکجا فراهم آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.