با دفتر شطرنجی یاسر مهری به اعماق فضا بروید

وقتی از خلاقیت صحبت می کنیم، بدون شک دفتر شطرنجی یاسر مهری را به دست خواهیم آورد. زیرا، نوت‌بوک‌های دارای برچسب حاوی یک سری عناصر هستند که آن را شخصی‌سازی می‌کنند.

یعنی می توانید با مواد کاردستی مختلف نام خود را روی جلد قرار دهید.

در این صورت استیکرهای فلورسنت یا رنگ دلخواه شما را قرار می دهیم. بنابراین، نوت بوک دارای برچسب، شما از جمله ویژگی های اصلی آن، شخصی سازی است که می خواهید به آن بدهید.

از آنجا که، فونتی که برای اضافه کردن نام خود استفاده می کنید.

به همین ترتیب، شناسایی موضوعی که قرار است آن را به آن اختصاص دهید به خلاقیت شما در کاردستی و فلورسانس بستگی دارد . از شما دعوت می کنیم به پینترست مراجعه کنید.

دفتر

جایی که طرح ها و مدل های مختلفی را مشاهده خواهید کرد تا رنگ دلخواه خود را بسازید.

دفترچه یادداشت مربعی چیست؟
این دفترچه معمولی است که برای نوشتن اعداد و نمودارها از آن استفاده می کنیم. از آنجایی که طراحی شبکه ای آن به ما امکان می دهد نمادهایی را که از روی تخته سیاه کپی می کنیم، محصور کنیم.

علاوه بر این، میلی متر (میلی متر) هر مربع نوشتن عددی را بسیار راحت تر می کند.

به همین دلیل، آنها دفترچه های معمولی برای کلاس های هندسه هستند. زیرا، هنگام ترسیم اشکال هندسی راحت‌تر می‌توانیم خودمان را راهنمایی کنیم. از دفترچه مربع در دروس دیگر نیز استفاده می کنیم.

چه ریاضی، چه فیزیک و چه شیمی، به دلیل سادگی ابعاد آن.

نوت بوک فی یا ایتالیایی چیست؟
بهبود نوشتن کودکان کار دشواری است. بنابراین، در بازار ما گزینه های مختلفی را دریافت می کنیم. نوت بوک به سبک ایتالیایی جایگزین خوبی است، زیرا طراحی کوچک و جمع و جور آن برای نوشتن منظم ایده آل است.

علاوه بر این، اقداماتی دارد که بر ایجاد برنامه‌ها تأثیر می‌گذارد، زیرا در چشم‌انداز، فعالیت تخته سیاه را خسته‌کننده‌تر می‌کند. باور کنید یا نه، چند میلی متر (میلی متر) می تواند تفاوت ایجاد کند.

به همین دلیل است که نوت بوک به سبک ایتالیایی دارای مربع های کوچکی است که نوشتار را بهتر شکل می دهد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.