با استفاده از مایع ظرفشویی پریل لیمو شیشه های خود را در مقابل بخار ایمن نمایید!

مایع جزو چیزهایی هست که همه در خانه دارند یکی از این موارد ضروری تمیز کردن مواد شوینده است.

اگرچه امروزه ماشین ظرفشویی رایج است، اما محبوبیت مایع ظرفشویی دستی اصلاً تغییر نکرده است. بلافاصله بعد از شوینده های لباسشویی، آنها بزرگترین گروه مواد شیمیایی خانگی هستند.

این به دلیل تعدادی از عوامل است برخی از مصرف کنندگان مایع ظرفشویی پریل لیمو هنوز شستن دست را ترجیح می دهند، به خصوص برای ظروف کوچک است برخی از اقلام قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیستند و علاوه بر این، مواد شوینده ماشین ظرفشویی کاربردهای جایگزین زیادی دارند.

در این مقاله خواهید آموخت که مایعات ظرفشویی چیست و چه کارهای دیگری می توانند برای شما انجام دهند.

مایع ظرفشویی

مایعات ظرفشویی پریل، مانند کل بازار مواد شیمیایی خانگی، دارای طیف متنوعی از محصولات هستند. بنابراین مردم چگونه یک محصول خاص را انتخاب می کنند؟ وقتی وارد یک فروشگاه می شوید، یکی از اولین چیزهایی که کم و بیش آگاهانه به آن توجه می کنید ظاهر محصول است.

با این حال، حتی جذاب ترین محصول از نظر زیبایی شناسی تأثیرات مورد انتظار را تضمین نمی کند. بنابراین، محصولات از این نوع باید دارای ویژگی های عملکردی مناسب مانند:

محصولات از این نوع باید دارای ویژگی های عملکردی مناسب مانند:

  • راندمان بالا در از بین بردن کثیفی؛
  • بدون لکه یا رگه روی سطح تمیز؛
  • خواص کف خوب،
  • راندمان بالای محصول؛
  • سازگاری مناسب؛
  • شستشوی آسان ظروف شسته شده؛
  • غیر سمی و بی خطر برای پوست.

سه مکانیسم اصلی برای از بین بردن کثیفی از سطوح سخت وجود دارد. اینها شامل اقدامات شیمیایی، مکانیکی و شوینده است.

شستشوی دستی ظروف عمدتاً با عمل مکانیکی و با استفاده از آب گرم و مواد شوینده انجام می شود. انتخاب سورفکتانت ها نقش مهمی در به دست آوردن محصولی با پارامترهای مورد انتظار دارد.

مایعات ظرفشویی حاوی مقادیر کمی سورفاکتانت آمفوتریک آنیونی و غیریونی هستند.. مواد اولی معمولاً به عنوان عنصر اصلی در محصول یافت می شوند و مسئول مرطوب کنندگی، چربی زدایی و کف کردن هستند.

سورفکتانت های غیر یونی خواص عملکردی مایعات را بهبود می بخشند، بنابراین به عنوان سورفکتانت های کمکی عمل می کنند.

در نهایت، نقش سورفکتانت‌های آمفوتریک تنظیم ویسکوزیته و بهبود خواص کف‌کنندگی است علاوه بر چنین موادی، محصولات ظرفشویی دستی حاوی افزودنی های زیادی نیز هستند که نه تنها اثربخشی محصول را بهبود می بخشد، بلکه شفافیت، رنگ یا عطر را نیز به آن اضافه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.