استفاده از کاشی در سقف به جای سقف کاذب با این ترفند ممکن شد

ارزش افزودن به خانه شما توسط کاشی آشپزخانه ارزان هرگز حیاتی تر از این اتفاق نیفتاده است. ارزش ملک در بازار امروزی در وضعیتی معتدل قرار دارد و قیمت‌ها به طور مداوم بالا و پایین می‌روند – اما ایجاد خانه‌ای که برجسته باشد و سر و صدا را از بین ببرد، تضمین می‌کند که ملک شما قربانی دوره‌ی فروش نامناسب نمی‌شود.

به خوبی شناخته شده است که خانه ای که سرتاسر آن دارای کاشی است ارزش درک شده بالاتری دارد. اگر به تمام خانه‌های گران‌قیمت نیوزلند که دیده یا شنیده‌ایم فکر کنیم، بیشتر آن‌ها روی سطوح کف و دیوارهای حمام و آشپزخانه در ارتفاع کامل کاشی‌کاری شده‌اند.

کیفیت کاشی مترادف با سبک، طراحی و گرایش هایی است که از اروپا آمده است. کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا به دلیل ایجاد روند مد مشهور هستند و این شامل طراحی داخلی و محصولات مرتبط با آن است که برای بازسازی یا ساخت پروژه‌ها به ویژه سطح بالا و برای کسانی که خواهان سطوح با کیفیت هستند انتخاب می‌شوند.

راه های زیادی برای افزایش قیمت ملک شما وجود دارد – برخی از آنها پرهزینه تر از بقیه هستند – اما به نظر می رسد کاشی کاری یکی از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای افزایش قیمت ملک شما باشد. انتخاب کاشی‌های کف و دیوار مناسب می‌تواند در زمان فروش تفاوت ایجاد کند، زیرا کاشی می‌تواند بلافاصله تصویر اتاق را تغییر دهد و در عین حال جذابیتی کلاسیک به آن ببخشد.

ورودی خانه شما اولین فرصت شما برای شگفت زده کردن خریداران بالقوه است، بنابراین این قسمت از خانه را نادیده نگیرید. چیدمان سرسرا شما می تواند تفاوت فوری در مورد علاقه یا عدم تمایل شخصی به خرید باشد – بنابراین ایجاد یک تاثیر اولیه عالی می تواند شانس شما را به شدت افزایش دهد.

کاشی های کف چینی فقط منبع زیبایی و لذت نیستند، اگرچه بهترین کاری که انجام می دهند این است! آنها همچنین سرمایه گذاری در ارزش خانه شما هستند. از آنجایی که بازار مسکن امروزی دچار آشفتگی می‌شود، خریداران بالقوه باهوش‌تر هستند و اغلب می‌توانند رنگ جدیدی را در پایه خانه ببینند. آنها علاوه بر ظاهر به دنبال کیفیت هستند.

خریداران فراتر از کاشی را می بینند: غرور شما را در خانه خود، مراقبتی که از آن به خرج داده اید، زیبایی که دارد و کیفیت ماندگاری که می توانند انتظار داشته باشند را خواهند دید. به‌عنوان فروشنده، می‌توانید محدوده قیمت فهرست بالاتری را بخواهید زیرا خانه شما به سادگی ارزش بالاتری دارد.

فراتر از ظاهر سطحی، کاشی های کف چینی با کیفیت بسیار بادوام و مقاوم در برابر ضربه، مواد شیمیایی، جذب آب، لکه گیری و خراشیدگی هستند. تعمیر و نگهداری بسیار آسان است، به خصوص با کاشی های خوش لعاب. این همچنین آن را به یک انتخاب بسیار بهداشتی در هر اتاق، به ویژه آشپزخانه و حمام تبدیل می کند. مطمئناً این یک نقطه فروش برای هر خریدار خانه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.