ارسال لوله و اتصالات پلیکا فاضلابی به کره ماه با موفقیت انجام شد

اتصالات لوله های بزرگ و اجزای شیر باید فورج پرس شوند و به ماشینکاری گسترده نیاز دارند. در حالی که قطعات کوچک مانند فلنج که قبلا توضیح داده شد.

استحکام تسلیم نزدیک سطح با لوله و اتصالات پلیکا فاضلابی جدار نازک قابل مقایسه است، اما قدرت تسلیم در مرکز میله، در حالی که حداقل ASME را برآورده می کند، به طور قابل توجهی کمتر است.

می توانند به سرعت گرم و سرد شوند و با توجه به شرایط بهینه فرآیند، باید ساختار و خواصی مشابه لوله و لوله از خود نشان دهند، خواص آهنگری های بزرگ به مکان و ضخامت بستگی دارد.

در حالی که هنوز هیچ قطعه آهنگری بزرگی از 740H ساخته نشده است، خواص یک میله آنیل شده با محلول، خاموش شده با آب و قدیمی با قطر 343 میلی متر نشان داده شده در جدول 14.2 آموزنده است.

شکل پذیری و چقرمگی خوب بود. تراورس سختی که روی میله خاموش شده گرفته شد VHN 170 را در سطح و VHN 290 را در مرکز نشان داد.

این نشان دهنده پیری خودکار قوی در مرکز بار است. از آنجایی که γ’ که در خنک‌سازی آهسته ایجاد می‌شود، نسبتاً درشت است، پس از عملیات پیری نهایی، مرکز میله‌ای استحکام کمتری نسبت به سطح خواهد داشت.

اتصالات لوله با سیم پیچی مانند زانویی و سه راهی در صنایع شیمیایی و نفت از دهه 1980 استفاده شده است. از دهه 1990 اجازه تولید خودکار اتصالات لوله را داده است.

کارایی این ماشین‌های پیشرفته به روش‌ها و نرم‌افزارهایی برای تعیین الگوهای سیم‌پیچ و انجام ساخت شکل پیچیده در مشخصات تولید بستگی دارد.

تولید الگوی سیم پیچی به ویژه چالش برانگیز است زیرا مقدار قابل توجهی از ذخیره سازی پردازش داده ها برای برآورده ساختن الزامات تولید  الگوهای غیر متقارن، که برای زانوها یا سه راهی های رشته ای مورد نیاز است، مورد نیاز است.

از سوی دیگر، شایان ذکر است که قابلیت نرم افزار CAM به جای سخت افزار، عامل محدود کننده برای بهبود عملکرد سیم پیچ های خودکار قطعات غیر متقارن در نظر گرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.